| cristina_5566 a întrebat:

Buna intrebarea pe care as vrea sa o pun este legata de baieti. ce poti sa faci ca sa cuceresti un baiat?

Răspuns Câştigător
| NoAntidote a răspuns:

Nimic!
doar sa fii tu si sa vorbesti cat mai mult cu persoana respectiva!
el te va placea asa cum esti!
nu ca daca iti iei o fusta mai scurta te va placea mai mult...nu!
fii tu!

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pai spune-i in fata!

| Angel977 a răspuns:

Poarta-te frumos cu el, arata-i ca il placi(nu prea mult, sa nu pari disprata), baga-te in seama cu el, zambeste-i si chiestii de genul asta.Bafta!

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Daca are mess afla id converseaza mult cu el bagate in seama cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te uiti atent in ochii lui si sa te duci sa_l pupi pe buze