| kidulinha a întrebat:

La filologie bilingv germana ce limbi straine se mai fac? Germana, normal ca e bilingv, dar se face si latina sau greaca, o limba d-asta mai ciudata laughing)? este vba despre liceul Caragiale. Ms:*

Răspuns Câştigător
| Andreea_7493 a răspuns:

In Caragiale sunt eu(Bucuresti)latina se face la orice clasa de filologie(1 ora) si in afara de germana la bilingv germana mai faci engleza/franceza depinde ce ai facut a doua limba.

3 răspunsuri:
| kyttu a răspuns:

Engleza franceza latinaaaaa

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Nu's de la acest liceu
La mine se face engleza daca esti la bilingv germ si latina yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce *** cauta intrebarea asta la categoria dragoste si sex?raised eyebrows