| lolly a întrebat:

la toate trenurile(R, A, IC, etc.) studenti (elevi), au reducere la cumpararea biletelor? si cat %? Scz categoria.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| drtractor a răspuns:

Cu legitimatie de student ai reducere 25% la toate tipurile de tren (mai putin la personal unde reducerea este de 50%), iar cu foile de drum, tot pentru studenti (24 la numar) ai reducere de 50% pe toate tipurile de tren. Iar pentru elevi stiam ca 50% reducere pentru toate tipurile de tren, dar nu garantez, nu mai sunt elev de mult...

1 răspuns:
| Daei a răspuns:

50%