| Lllllll01 a întrebat:

La un consult ginecologic poate asista și iubitul meu?

11 răspunsuri:
| ȘEMaria a răspuns:

Dacă mergi la cabinet privat si esti tu de acord da

| alina2k18 a răspuns (pentru ȘEMaria):

Si daca accepta si mediculwinking ca nu toti ginecologii vor ''martori'' in cabinetwinking mai ales doamnele doctorwinking

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă tu vrei da eu merg la o doamnă doctorița și da a lăsat cu mine și pe Mama mea și pe sora mea

| corbulalbrosu a răspuns:

In general majoritatea medicilor ginecologi pentru a putea sa respecte confidentialitatea actului medical, NU accepta prezenta nici macar cea a asistentei in sala in care efectueaza consultatia. Conform deontologiei profesionale este cu desavarsire interzisa prezenta oricarei persoane straine de a fi prezenta si sa asiste la desfasurarea si indeplinirea actului medical. Sanatate!

| Violleta2022 a răspuns:

Da, atata vreme cat femeia cere ca iubitul, mama sau cine doreste ea, sa intre in camera de consulatie.

| Goete a răspuns:

Nu stiu in Romania, dar in Spania nu numai la consultatie ci si la nastere

Răspuns utilizator avertizat
| ȘEMaria a răspuns (pentru alina2k18):

În general la privat toți sunt de acord?

| alina2k18 a răspuns (pentru ȘEMaria):

Nu, nu toti sunt de acord.
Te duci la consultatie ginecologica de rutina sau esti insarcinata?

| Sofer a răspuns:

Ție rusini sa intri singura acolo? Doar nu te violează medicul ginecolog.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de medic dacă acceptă.