| pushi a întrebat:

Daca merg la un consult ginecologic. Medicul poate observa de cate ori am intretinut relatii sexuale?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai, cumva, contor?
Nu poate sa vada decat ca ti-ai inceput viata sexuala. Numarul de contacte il stii numai tu.
Si, odata inceputa viata sexuala, nu prea vad de ce ar fi important numarul de contacte. Mi s-ar parea mai interesant numarul de parteneri.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Ca doar nu ai aparat de contorizare inauntru.Dar isi poate da seama daca himenul este rupt de curand sau mai demult.

| Kaℓi a răspuns:

Nu "poate observa", dar e destul de posibil sa te intrebe. Si la medic trebuie sa fii sincera!

| Fatamuntilor a răspuns:

NU
E de ajuns o singura data.

Poate constata ca t-ai dezvriginat, eventual cam de cat timp, si (evntual) semnele anumitor boli venerice.

| LoveSleep a răspuns:

Crezi că vaginul tău e trunchi tăiat de copac?
Asta are mai multă logică în capul meu.
Oricum, nu, nu poate. Doar dacă face sex cu tine, s-ar putea să aproximeze un număr.