| dadriana a întrebat:

M-am culcat cu prietenul meu protejandu-ne.dar s-a rupt prezervativul la un momemt dat neejaculang in mine si prezervativul nefiind cu ceva in el. ideea e ca era in prima zi din perioada fertila si am luar postinor 2 dupa 4 ore apoi inca una dupa 12 ore.Nu mai are sens sa mi fac griji de o posibila sarcina nu?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nici vorba de sarcina in aceste conditii

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,in principiu, poti sta linistita.

| Alcyon a răspuns:

Nu. Totusi, de-acum incolo trebuie sa fii atenta, deoarece pilula de dupa nu se ia decat o data sau de doua ori pe an. Ai grija sa fii mereu lubrifiata la contact, pentru ca de la frecarea pe uscat, latexul ala se poate rupe.

| neutrino a răspuns:

Nu, puteti continua.