| anonim_4396 a întrebat:

ma ajutati si pe mine cu ceva?

De cateva ori m-am intalnit cu un baiat si ne-am sarutat etc.

Totusi, de doua oari cand ne-am vazut el avea prietena, a treia oara nu avea si se purta foarte dragut cu mine.

Adica totusi este mai mare decat mine cu ceva ani [eu 14 jumate-el 21 jumate] dar cand sunt langa el si ma tine de mana sunt in al noulea cer.

Se poarta frumos cu mine, ma alinta, ba chiar mi-a zis ca ma iubeste, dar eu amuzata l-am intrebat "-Cee? Ma iubesti?laughing" si mi-a raspuns "-Nu te iubesc, dar te plac, imi esti simpatica rau, esti fetita mea!"

Ce pot crede? Ma place sau doar isi bate joc de mine?straight face

Problema este ca eu m-am indragostit de el...sad

Desigur cel mai detaliat raspuns primeste funditSa.si restul ` voturi.

Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Acum, el a zis ca te place pentru ca l-ai luat prin surprindere cu acea intrebare, poate s-a temut ca nu simti la fel. In alta ordine de idei, e cam mare pentru tine dar dragostea nu are varsta, insa stii, isi va dori mai mult(daca nu ati facut-o deja) si din pacate e mare pericoloul sa te lase dupa ce va obtine acel lucru(o noapte adica). Acum, el avand 21 de ani si ceva nu prea ar putea fi extrem de interesat de tine, mai ales daca se intalnea cu tine si avea pe altcineva...Acum, tu esti langa el si numai tu poti sa simti daca te iubeste cu adevarat sau sunt doar vorbe goale. Succes!winking

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Mie mi se pare ca isi bate joc...Te ia drept un copil.probabil daca arati bine, asteapta altceva de la tine. Daca sti la ce ma refer.

| friday a răspuns:

Sincer, la 21 de ani mi se pare putin probabil sa se indragosteasca de o fata de 14, dar sunt cazuri si cazuri.
Dar daca avea prietena si iesea cu tine, daca va fi cu tine, nu crezi ca va face la fel?
Mie mi se pare, din ce ai spus tu, ca ii place sa se joace cu fetele, si te tine asa, ca pe o "a doua varianta".
Acum, depinde de tine, poti sa il intrebi ce vrea de fapt, desi s-ar putea sa nu iti raspunda sincer.