| Alexandr1457Antonia a întrebat:

Hei TPU îmi place foarte mult de un băiat este cu 5 ani mai mare, el de curând a aflat a început să râdă, eu l am întrebat de ce razi? Și a răspuns că sunt prea mică și nu știu ce este viața. Dar nu e deloc așa după un timp a venit la mine ma lu-at in brațe eu i am spus pleacă de aici, chestia e că eu mă supăr ff repede și dacă face mișto de mine eu mă supăr și încep să înjur... El zice că glumește dar nu știu ce să cred, când e drăguț cu mine, când se poarta urat nu știu ce să fac. O data eu eram ff tristă el a venit și a zis ești bine? Eu am răspuns da. Poate și eu sunt mai tot timpul tristă, dar are momente când mă vede că sunt supărată și trece pe lângă mine nici nu de uita la mine. O data sa sărutat de fata cu mine cu o fata pe care o știu și eram oare cum "prietene". De curând am avut o discuție foarte urata, niște prieteni au zis hai sa mergem cu toți în parc el a răspuns eu cu asta nu merg. Eu m-am enervat ff tare și am zis asa sa ii spui lui mata.
. el sa supărat a zis că sunt o fetiță mică și să dispar din fata lui. Nu știu ce să fac

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Chiar are dreptate. Esti o fetita mica si mofturoasa, ori dispari din proprie alegere ori ramai si el o sa continuie sa te raneasca. El nu are sentimente pentru tine iar comportamentul lui e clar. Cu siguranta exista altcineva care o sa te merite, ai rabdare. Bafta, te pup.

| Alexandr1457Antonia explică (pentru madyddd):

Nu sunt mofturoasă deloc

| Violleta2022 a răspuns:

Diferenta de 5 ani este mare, mai ales daca tu esti copilas sub 15 ani si el este deja adult la 20 de ani.
Degeaba vrei tu si-ti plaec, daca baiatul nu-i atras de tine!
Dupa cum vad, se amuza pe seama ta si cam atat.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Te-a luat de prostuta si isi bate joc de tine laughing
Cu faza cand erai trista, si te-a intrebat daca esti okey, nu-ti fa sperante, e partea umana a fiecaruia.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

E prea copil.Îți sugerez să-l lași și să nu-ți mai faci iluzii, ca să nu suferi mai târziu.

| NeculaAlin a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, poate nu simte ceva concret pentru tine, si doar vrea sa fie un bun prieten. In legatura cu diferenta de varsta eu nici o data nu am fost de acord. Cel mult +/- un an. Nu stiu de ce voi fetele sunteti atrase de baietii mai mari in vârstă, ca sunt mai "experimentați"? Cam atat am avut de zis. Succes!