| anonim_4396 a întrebat:

Ma intrebam, mai exista in Romania fete virgine dupa varsta de 20 de ani? Ma refer la virgine care au vrut sa ramana virgine( Nu neaparat pana la casatorie, ci pana la o relatie serioasa) Deci nu ma refer la cele care „nu au avut noroc"( nu ca ar tine de noroc, dar nu am stiu sa ma exprim mai bine)

14 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Exista, ce relevanta are?
E o pura curiozitate sau un criteriu de selectie?! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

De unde stii ca sunt sau ca nu sunt? posibil ca exista, ce importanta are asta?

| Freya1 a răspuns:

Da am o prietena care are 22 de ani.Este frumoasa are pretendenti dar nu vrea sa faca asa la voia intamplari vrea sa aiba osentimente relatie serioasa si un baiat de care sa fie sigura

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns:

Sigur ca exista. Nu toata lumea e capabila sa profite in viata de ocaziile care i se ivesc.

| sofisis a răspuns:

Da, normal ca existawinking

| munteanuionvictor a răspuns:

Da,sunt destule.

Răspuns utilizator avertizat
| Volsvagan70 a răspuns:

Probabil doar cele urate sau ne-dotate.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Nu, la scala mondiala chiar, care zice ca e minte, si ii e rusine sa recunoasca, ceea ce e un lucru bun, pentru ca realizeaza ca a gresit. Crede-ma sunt fete cat se poate de serioase care nu au avut niciodata o relatie si s-au pastrat pentru ceva serios si tot nu ajung virgine la relatia aia serioasa

| CristianCristian99 a răspuns:

De exista exista dar poate acolo un 1% din toata populatia.
Eu as zice mai putin avand in vedere ca fetele se futacesc de 2-3 ori mai mult ca barbatii si majoritatea isi incep viata sexuala la 13-14 ani. Daaa se poate sa fie multe virgine la 20 de ani in tara asta! Multe fete Afirma ca ar fi virgine doar pentru a nu fi vazute ca si "curve" asta e cea mai mare teama a fetelor. Dar oricum nu e mare lucru
Am vazut un video acum 2 zile pe yt niste tinere discuta la facultate, tipa intreaba cate fete ai avut la viata ta? -Ei bine vreo 23... Aa bun numar! - eu doar 73 de barbati
WTF?!?!