| AdaNiculescu a întrebat:

Buna ma numesc Ada.
Acum 3 saptamani am facut dragoste cu iubitul meu, el era virgin, la inceput am facut cu prezervativu, iar dupa si-a scos prezervativu si a bagat-o de 2 ori fara ( el nu terminase, nu isi dase drumu inca). In aceea zi seara cand am ajuns acasa mi-a venit menstruatia. Se poate sa fi ramas gravida?

Răspuns Câştigător
| Riluris a răspuns:

Greu de crezut ca ai ramas gravida, mai ales ca ai spus ca ti-a venit menstruatia. Oricum, ai grija cu jocurile astea fara prezervativ ca nu mergi deloc la sigur, nimeni nu contesta faptul ca e mai placut fara prezervativ insa momentan e mai important ca tu sa nu ramai gravida decat o placere...O sa ai timpul necesar sa experimentezi, dar deocamdata alege ce e sigur si benefic pentru tine.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ada,nu te mai gandi, inteleg ca esti nelinistita.
Nu esti insarcinata.Nu ai cum.
Linisteste-te,o sa-ti vina ciclul normal si acum,cand il astepti.
Si, un sfat dezinteresat, invata sa te si protejezi...

| Nextone a răspuns:

Daca a bagat-o doar de doua ori fara nu cred ca ai de ce sa iti faci griji. Oricum ai mare grija pe viitor.Bafta!

| ynna93 a răspuns:

Nup.

| monicutza_5552 a răspuns:

Buna ada. nu se poate sa fi ramas insarcinata. stai linistita. chiar daca faceati mai mult timpp fara prezervativ nu ramaneai daca el nu ejacula in tinehappy. papa

| aleSsiax a răspuns:

Nu ai cum sa fi ramas gravida...

| Alina_2149 a răspuns:

Nu ai ramas.Cu cateva zile inainte sa iti vina menstruatia poate sa si ejaculeze in tine ca tot nu ramai insarcinata

| TimMocan a răspuns:

Nu stiu eu foarte bine, dar ai motive serioase sa te ingrijorezi. Chiar daca nu s-a terminat in tine exista o secretie care este eliminata in timpul actului sexual care are o concentratie mult mai mare decat sperma... Ii posibil sa ai gemeni.

| lovellyboy a răspuns:

Posibil. dar dc u ai luat anticonceptionale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu :p