| BimboOoO a întrebat:

Buna ma numesc cosmina Si imi place de un baiat de la mine de pe strada... Iar el nu ma place e as putea sa fac ca sa ma placa? Raspuns plis dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Nu poti face pe cineva sa te placa, tot ce trebuie este sa te faci o persoana placuta!

| Jack a răspuns:

Sa cauti pe TPU una din 1000 de intrebari exact la fel ca si ata si sa citesti raspunsurilebatting eyelashes? primesc biscuite :X? rolling on the floor

| Borgir a răspuns:

Da-i ceva de baut si sigur o sa te placa!

| Gabbytzu a răspuns:

Pai.presupun ca dac' sunteti d pe aceeasi strada iesiti la,, barfe"
Jucati adev sau prov vb cu careva sa te provoace sa'l saruti si atunci isi va da seama dac' te place sau nu...SAu vb cu el sp sa incercati poate ajunge sa tina la tine.tongue

| LoveMusic_1659 a răspuns:

Incearca sa zambesti mereu cand esti in preajma lui, cand vb cu el sa te uiti in ochii lui, sa vorbesti cu el daca poti, asa isi va face o parere buna despre tine iar daca tot nu.i place de tine atunci el pierde. Pierde o fata care putea sa.l faca sa se simta special. Tu nu o sa pierzi nimic :*. bafta