| Deyutza1997 a întrebat:

ma numesc deya si am 13 ani. m-am indragostit de un baiat din cls mea si el are tot 13 ani.de cand l-am vazut pentru prima oara am simtit ceva...la cea mai buna prietena a mea ii place de acelasi baiat. ce sa fac? sa renunt la el pentru prietena mea.sau ce? el nu stie ca il iubesc si nu stiu ce sa fac. daca el nu simte acelasi lucru? pls ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| alliwtsa a răspuns:

Conteaza de sentimentele baiatului!
depinde pe care dintre voi o place mai mult sau o admira mai mult... daca ai o prietenie foarte stransa cu prietena ta eu zic sa uiti de acel baiat...sau ai putea sa ai o discutie cu ea si sa cadeti de acord ca niciuna din voi sa nu fie cu respectivulhappy
sper ca te-am ajutat fundita?:X

4 răspunsuri:
| Pastiluţă a răspuns:

Andreea.Gândeşte raţional
Vorbeşte cu prietena a şi spune-i ce simţi faţă de acel băiat.O să te înţeleagă dacă, chiar sunteţi prietene.Şi vorbeşte şi cu el.Dacă vezi că nu face niciun pas, fă tu. Vorbeşte cu el! Doar ca amici pentru început. Vorbiţi despre orice dar nu despre vreme laughing.
Sper că te-am ajutat! :*

Fundăă? love struckbatting eyelashes

| NoNamess a răspuns:

1) niciodata la varsta asta prietenele nu sunt adevarate, indiferent de cat timp va cunoasteti.
2) fa rost de nr sau id'ul lui si afla daca te place. daca da. nu ii spune prietenei tale ( o sa vrea sa-ti faca rau sau o sa se supere )
3) las'o in pace pe ea ca mai exista baieti pe lumea asta.
4) dupa ce esti sigura ca te place spune'i adevarul. si spune-i ca il iubesti
Bafta :X

| Zmeura_5657 a răspuns:

''la cea mai buna prietena a mea ii place de acelasi baiat.''
Invata sa vorbesti corect gramatical si ti se va raspunde pe masura.
''el nu stie ca il iubesc''
laughingrolling on the floor HAHAHA! Il iubesti la 13 ani, am facut pe mine de ras!laughing

| Deyutza1997 explică:

Ms...sper sa imi fie de folos...va multumesc tutuor:X