| ĄŇÐİ a întrebat:

Voi ce ati simtit cand v-ati indragostit prima oara? :X

Răspuns Câştigător
| Licurici_1572 a răspuns:

Pfii:X
fluturi multi fluturi in stomac cand vedeam persoana respectivahappy
mi se facea inima cat o franzela cand il vedeam
faceam orice sa trec pe langa el sau sa stau cu el:X
nu puteam sa stau fara el
si fiecare piesa parca era despre noi 2love struck
sper ca te-am ajutathappy

9 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Ca il vreau numai pentru mine, dar uite ca n-am noroc crying

| Phutui a răspuns:

.a fost ceva de nedescris...eram clasa a 6-a si ea a 9-a...love struck fluturi, nerbadare, nu aveam starelaughingparca eram drogat

| baiatulxboyx a răspuns:

M-am simtit plin de optimism, ma simteam altfel, simteam ca viata prinde rost.Din pacate, fata nu prea avea sentimente pentru mine si acest gand ( cum ca eu as fi cu ea ) a disparut incetul cu incetul. Ehh asta e, mai sunt fete pe lume.

| Niros19 a răspuns:

Prima data cand m-am indragostit (cu adevarat) am simtit ceva inexplicabil eram alt om

| pissi_8742 a răspuns:

Flluturashii in stomac:X prima dragoste nu se uita niciodata:X:X:X

| anika33 a răspuns:

Multi fluturi in stomac in primul rand. eu m-am indragostit pentru prima oara acum vreo 3 ani, pana atunci fiind doar cu baiatul respectiv pur si simplu amici. acum am progresat. si suntem impreuna de aproape o saptamana. sper sa ne tina. big grin il iubesc enorrm big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand m-am indragostit prima data m-am simtit plin de viata si bucuros

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as putea descrie starea in care ma aflam atunci.a fost dragoste la prima vedere pentru aman2:X

| DOGinthecartie a răspuns:

Off greu de spus:X:X nu am mai avut cuvinte cand vorbram cu el trmuram de frica dar si de fericire, a fost dragoste la prima vedere si mai e si acumwinking