| dya_5032 a întrebat:

Buna!
Mai inainte imi placea de un baiat. Dar nu avea intentii serioasestraight face. Il iubeam din tot sufletul, dar avea deja prietena, si in plus nici numa iubea. Odata am facut poze cu el, in drum spre casa, se dadea la mine, ma lua de mana si in cele din urma l.am luat si eu pe el si am facut poze(prietena mea cea mai buna mi. a spus ca imi facea semne pe la spate.pumni.palme.idiotulbig grin). Si bf -ul meu(asa o sa o notez pe ea) tine foarte mult la mine si incerca sa ma cupleze cu respectivul, asa ca a vrut sa ii arate actualei lui prietene pozele respective, dar el a inventat o minciuna si s-a scos.
Acum sunt in vacanta de Pasti.Pe parcursul vacantei am mers la biserica si am intanlit un baiat frumos, cu ochi albastrii care canta in strana.Este foarte linistit si invata si bine. I-am zis surorii lui ca il plac avand in vedere ca pe ea o cuosteam dinainte.Si mi-a zis ca si lui ii place de mine(el imi si facea din ochi.chestii trestiibig grin). Banuiesc ca va fi ceva frumos intre noi, plus ca se vede dupa ochii lui ca ma place.Mamele noastre sunt prietene foarte bune, el invata foarte bine si vrea sa se faca parinte(el are 15 ani, eu 12).
Doar ca pun pariu, cand vom incepe scoala, o sa-l vad de foarte des pe cel de care imi placea(suntem in aceiasi scoala) si mi-e frica sa nu mai simt ceva pentru el:-ss. L-am iubit extraordinar de mult, si probabil inca il mai iubesc.
Ce pot sa fac?
funditalove struck

2 răspunsuri:
| col0rs a răspuns:

L.am uitat

| OanaNedelcu84 a răspuns:

Dupa parerea mea as spune sa nu te mai gandesti la idiotu' ala si sa iti acorzi o sansa cu acest baiat, dupa parerea mea cred ca merita, nu? happy Ai grija cu astfel de baieti pentru ca ei sunt f smecheri in fata iti zambesc etc dar ei vor doar aventuri mai ales ca ai 12 ani happy ai mare grija, sfatul meu ar fi sa il ignori [ stiu ca nu e usor ] si sa te gandesti la altceva happy... sper sa iti foloseasca sfatul meu. :*