| Loving a întrebat:

Acum o luna si ceva m-am despartit de un baiat la care tineam foarte mult. Am fost cu el o luna si l'am iubit cum nu am mai iubit alt baiat si pentru acesta eram in stare sa fac orice.Prima data dupa 3 saptamani de relatie el a vrut sa se desprta de mine pe motivul ca eu nu il iubesc si chestii din astea, dar pana la urma am ramas impreuna. Dar cum incepuse scoala abia ne vedeam in cursu saptamanii iar in weekend el era mereu ocupat. Intr'o seara am creat un id fals si am luat poze cu o fata si m-am dat de pe idul ala la el iar cand l'am intrebat daca are prietena a raspuns ceva de genu aaa da am una da nu prea ne vedem ". Si cam vorbind cu acea fata care eram eu el ii facea avansuri si chiar avea ganduri sa se cupleze cu ea. Apoi vazand ca pe el chiar nu-l intereseaza de mine, m-am despartit de el. Dar de atunci eu sufar intruna si numai la el ma gandesc. Stiu ca, cale de impacare nu mai exista si am incercat sa fiu cu altcineva ca sa'l uit pe fostul dar nu merge de niciun fel. Azi am inceput sa ne injuram prin telefonul unei prietene dar eu am fost fericita ca totusi el a vorbit intr'un fel cu mine. Oricum ideea e ca nu mai suport viata asta si nu stiu cum sa fac sa il uit si mie mie cam rusine sa ma bag in seama cu baietii, fiind o fire mai timida. Va rog dati-mi si mie niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Aliiinutzatha a răspuns:

Buna! Stiu ce simti credeama.in intrebarile anterioare am aceaasi problema acum 2 luni cred...thinking
Faza ei k pe el nu-l doare!, nu-i pasa de noi, mereu cand are o oportunitate noua renunta la cea veche... faza este k el vede ca suferi si asta chiiar nul deranjeaaza deloc uh trebuie sa gasesti pe alt cineva care sh te iubeasca pentru ceea ce esti tu! nu dor tu sal iubbesti
Cheia pentru portita asta este:
Timpul! trebuie saastepti momentul potrivit pentru asta si mereu cand cineva iti va spun,, vrei sa fi cu mine?,, uh sa nu acepti asa repede ca sa-l faci pe e gelos fiindca dupa vei f afecctata super rau!
Sper ca te-am ajutat pup:X:Xkiss
Sper sa iti gasesti dragostea adevarata

1 răspuns:
| danifx2 a răspuns:

Sinucidete rolling on the floor