| anonim_4396 a întrebat:

maine la liceu ma intalnesc cu iubitul. Vreau sa il excit in public, dar nu stiu ce sa fac? Vreau sa ii fac ceva mai mult decat un sarut, sa il excit. Va rog mult ajutati-ma. Cel mai interesant raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

In primul rand sarutal usor foarte usor de abia sal atingi, freaca-te de penisul lui cu funduletul. du-ti degetul incepand de la nas, gura in jos pana la curea. nu ca il dai gata, dar i faci si febra sexului.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu incerci sa faci asta in public

| pink425 a răspuns:

Parerea mea abtine-te... dupa aia sa nu iti iei nume de curva dintr-o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te juca cu focul ca s-ar putea sa te frigi foarte rau.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te sfatuiesc sa nu faci chestia asta in public, va fi jenant pentru el sa i se ridice nivelul iar toata lumea sa se holbeze la el, imagineaza-ti cum ar fi sa te exciti u si sa te uzi iar asta sa se vada prin pantaloni(asta e km imposibil dar mrg ) xD