| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Cum pot sa imi excit prietenul in public? cel mai bun raspuns primeste fundita :d

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu te mai stresa daca te place,se excita de la un simplu sarut.ce vrei sa-i faci in public,poate te vede vreun prof si-ti face scandal?laughingpur si simplu cand il vezi,te duci si il saruti iar in acelasi timp il si mangai : pe gat, spate, piept.hai ca tu stii mai binebatting eyelashes la scoala nu poti face mai multbig grin

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ii pipai mandrialove struck ahh

| Komododragosh a răspuns:

Nu inteleg de ce ai vrea sa-l exciti in public, dar in fine happy. Ai putea sa incerci sa-i vorbesti cat mai erotic, cu o voce joasa si sexy, sa se auda ca pe o soapta, si sa ai pasiune in acea soapta. Ai putea sa-ti lingi si buzele de fata cu el, i-ar veni tot feluri de ganduri si gantezii asa. Sau ai putea pur si ismplu sa-l saruti mai pasional cu limba, sa-ti treci mana prin parul lui, sa-l mangai pe spate.

| anonim_4396 explică (pentru Komododragosh):

Tu, eu cred ca fata asta de pune intrebarea e de fapt baiat si ne pune sa-l excitam.

| Prapacea a răspuns:

Îți bagi degetul în chizdă și după aceea îl duci la nasul lui.
Metodă garantată, dacă nu este răcit.

| Ezlot a răspuns:

laughing
mda un baiat se excita cam ca si o fata.pe gat ureghi.etc sufla.i urso pe gat musca.l usor de ureche. fara urmelaughing

| Tzuna a răspuns:

Ingeninchezi, desfaci slitzu si... suge suge suge suge suge si atat!