| bubix98 a întrebat:

Buna

mama ma tot bate la cap ca stau prea tarziu afara. adica plec pe la 2 si ajung acasa pe la 8-9. zice ca ea cand avea 12 ani nu statea afara pana la 8 chatterboxeu stau mai tarziu cu prietenul meu si "clanu"rolling on the flooriar noi tinem ascunsi relatia.

credeti ca e ok? adica mama ma sacaie rau cu faza"eu cand eram ca tine..."

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| albertcraiova a răspuns:

Pai atunci erau pe timpurile alea nu stateai pana seara ca nu aveai voie parca mai ales la 12 ani thinking oricum ii zici ca timpurile sau schimbat si nu are nimeni ce rau sa iti faca ca stai cu prietenii

| pisy_9676 a răspuns:

Acum nu e pe vremea bunicii

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
De fapt e foare ok! Pentru ca majoritatea stau la pc ` ( si eu printre ei blushing ) si la aer liber e mult mai bine, te aerisesti laughing.big grin

| sandy97 a răspuns:

Pai ii poti spune ca sau schimabat vremurile...dar odata te poate si verifica si daca te vede cu pritenutau o sa se enerveze foarte tare si o sa iti faca un scandal asa ca ar fi bine sa ii spui stiu cum e am trecut si eu prin asta:*

| ralucutza98_3009 a răspuns:

Nu are nimic si eu stau cu prieteni mei mai ales vara pana pe la 10-11 noaptea si mama nu-mi face nimic si si mama mea ma sacaie cu faza asta dar asta e n-avem ce face