| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu e cam agresiv adica am iesit afara cu un fost prieten si apoi m-a sunat pr meu sa ma vad cu el si ne-am vazut si mi-a dat palme ca o vazut ca am mintit ca i-am spus ca is acasa stiu e si vina mea si regret dar faza este ca el cred ca isi bate joc de mine ca imi zice sa nu mai umblu cu baieti si daca vreau sa ies afara sa il sun si daca zice nu sa stau acasa si nu il vreau sa il pierd pentru ca tin la el si el la mine dar ma are la mana cu o filmare cu mnn cand ma dezbracam eram beata si acum trebuie sa fac ce spune el si cred ca isi bate joc de mine recunosc am si eu vina dar si el va rog un staf dau funda

Răspuns Câştigător
| andrei733 a răspuns:

Deci sa recapitulam
ti la el sau nu tii la el pentru ca dine enunutul tau am inteles ca vrei sa te desparti de el si nu poti.In fine.Ar trebuii sa faci cumva sa iii iei telefonul cand timp vorbeste cu altcineva si sa stergi filmarea iar apoi desparte-te de el pentr ca nimeni nu trebuie sa fie badjocorit in felul asta si sti si tu ca DRAGOSTE CU FORTA NU SE POATE

21 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Vezi ca am si eu filmarea. Cum o rezolvam?

| cotcodac4 a răspuns (pentru Flav):

Ba e bine ca ii mai deschizi ochii fetei sa vada ce poate face ala pentru ca stie ca ei pasa de filmare si de ce zice lumea

| ROB3RT89 a răspuns:

Daca te iubiea si te respecta,nu te filma in ipostaze intime! Vezi ca minciuna are picioare scurte,nu te ajuta cu absolut nimic! Cea ce se intampla intre voi,nu cred ca se poate numi iubire,el te santajaza cu filmare si te mai si loveste,iar tu dai dovada de imaturitate aceptand toate astea! Vorbeste deschis cu el,spune'i absolut tot ce te deranjza! Daca e un timp cu capu pe umeri si te iubeste cu adevarat,va trebuie sa-ti arate putin respect, asta fara sa te mai santajeze cu filmarea, care in mare parte e vina ta ca s-a ajuns aici...

| MenInShadow a răspuns:

Dificila treaba, un sfat mic, inainte sa incep, data viitoare te rog, incearca sa folosesti mai mult semne de puntuatie, nu stiam de unde incepe iar randulaughing
Asa, deci, fi atenta, noi ne inmuiem repede daca vedem ca nu va pasa, si profitam cand vedem ca sunteti speriate.
Cel mai bine ar fi sa-i spui in fata cum te simti si daca te ameninta cu filmarea, stiu ca nu e ceva prea feminin, dar poti sa-i spui ceva de genu (scuze stelutele multe dar totusi nu se permit injuraturi aici): "Ma *** pe filmarea ta si *************************** dupa ti-o *** in *** arat-o la toata lumea, ma doare-n cot" si daca o arata, nu mai are ce sa-ti faca dupa poti sa-i dai peste nas "na, acum ai aratat-o cu ce ma mai ai la mana?".
Asta nu-i iubire, spune-i pe fata, ceea ce simti si atunci vei vedea ce fel de om este!
Succes!

| doc69 a răspuns:

Pai desparte-te ia viteza rapid.pentru filmare fa plangere la sectia de politie de care apartii or sa ii ia aia filmul nu te teme sau o sa il linisteasca. oirce nas isi are nasul

| Floris83 a răspuns:

Dacă ești naivă, asta se întămplă, poate reușești să pui măna pe filmare, și chiar dacă nu, de nu-ți place de el, ignoră-l și cît o să latre, că se va plictisi...dar daăc vă iubiți, explică-i sincer cum stau lucrurile, și roagă-l să te înțeleagă!

| benny a răspuns:

Adica esti sclava lui laughing ai grija sa nu iti spuna sa te arunci de pe bloc

| sigfreud a răspuns:

El e ipocrit ca a dat in ea si ca nu trebuia sa-i permita dar ea e ingeras ca o arde in halul asta pe la spatele lui? nu e drept ca te-a lovit, nu sustin violenta asta dar si tie sandrutza iti cam place puta. Indiferent ca esti minora sau majora oricum nu poate publica acel material cu tine in toata splendoarea ta, e ilegal si-l poti ameninta cu politia, eventual poti sa mergi dinainte la politie, sa uiti de rusine si sa se spui ca te santajeaza cu ele si vei scapa de el cat ai zice peste dar ii faci rau asa. Poate o merita ca te-a lovit insa tu ce ai cautat cu altu pe afara nu inteleg. Si nu cred ca ai iesit sa pierzi vremea, iti cauti deja roata de rezerva.

| andrei733 a răspuns:

Sa imi spui si mie daca a mers, ok?

| Curiosu a răspuns:

Sfatul meu e sa faci cumva sa sterigi filmuletul si sa te desparti de el caci da dovada de un cretinism extrem... daca nu faci ce ti-am spus maine o sa iti gasesti filmuletul pe un site pornografic. Iar daca esti minora sa fie si mai rau.

| alin334 a răspuns:

Deci relatia e de cct daca te are la mana ce sa faci, ai baut asta e. lasa-l sa te faca de ras daca asta vrea... o sa fie odata si gata. decat ce-ti face acum straight face

| grosu91 a răspuns:

Fii perversa (voi femeile in general va pricepeti la asta dupa cum se vede si`n cazu tau) i-ai telefonul odata sau gaeste-i filmarea sterge`o si dupa fa ce vrei!

| pcris a răspuns:

Santaj cu filme compromitatoare? Cam rau. Baga-i si tu o prietena sub nas daca e asa. Poate scapi de necaz.

| cotcodac4 a răspuns:

De barbatuto te tine in casa legatalaughing la mine daca se intampla nu mai puteai sa scrii pe TPU din diferite motive.dar ca baiat spun ca e vina lui ca nu face TREABA buna sau deloc din moment ce ai esit cu fostul

| cotcodac4 a răspuns:

Ma si daca are filmare cand erai beata si dezbracata si poate faceai elceva xxx?! e ceva normal! tie iti pasa de lume? cu siguranta aia de care te feresti fac la fel! gandeste-te daca el iti spune sa te xxx cu prieteni de ai lui, tu o sa faci?!?! ia si zii PA

| cotcodac4 a răspuns:

Vb serios serios serios daca rezolv sa isi rupa o mana dai o 100 de euro si nu stie nimeni ca tu si de ce.

| LoLiTaBella a răspuns:

Esti minora? Daca da,nu are ce face cu acea filmare pentru ca va fi arestat daca publica pe net materiale porno cu minore,asa ca daca mai incepe cu vreo criza de vgelozie spune-i ca te duci la politie daca mai da in tine si o sa vezi ca,daca te iubeste o sa-si schimbe atitudinea, daca nu, sa stii ca nu e singurul baiat de pe Pamant

| eurynomus a răspuns:

Adevarul k daca te bate asa de bine ar fi pacat sa l pierzi. nu?!

| carmen13 a răspuns (pentru eurynomus):

Altceva mai bun nu ai de facut decat sa postezi comentarii de genul asta?

| eurynomus a răspuns (pentru carmen13):

La asa intrebare asa raspuns

| Christyna007 a răspuns:

Poftim?:Oi.ai permis asa ceva?:Oesti nebuna\ incearca sa ii limitezi acest controlstraight face