| Gr a întrebat:

Mi-a venit ciclul de doua ori intr-o luna. Ma dor rinichi, stari de voma si am niste arsuri in burta.
Stiti cumva de la ce e? Posibil sa fi racit la ovare?
Astept un raspuns!:*

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asta nu e menstruatie ci o sangerare anormala. daca nu esti insarcinata, corelata cu simptomele pe care le ai poate semnifica o inflamatie severa a ovarelor, care daca nu este tratata corect si urgent poate duce la sechele grave (sterilitate, mai ales).

| Danny a răspuns:

Se poate sa fi racit la ovare. Cel mai bine du-te la medicul de familie sau la un ginecolog pentru un tratament.

Bafta si insanatosire grabnica!

| Gr explică:

Mentionez ca starile de voma le am din cauza rinichilorstraight face

| Gr explică:

Insarcinata nu cred ca sunt!
Am facut 4 teste si toate au iesit negative...