| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am început viața sexuală de curând, am avut câteva contacte sexuale, dar am o problema. Ultima oară în timpul actului sexual, pe penisul iubitului meu a rămas o secretie alba, grunjoasa dacă îi pot spune, ideea este ca nu are miros neplăcut, nu prezint mâncărimi, usturimi sau ceva ce ar putea da semne de o infecție.Un sfat, va rog?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Respectiva secretie in mod sigur reprezinta o secretie vaginala cu aspect mai "branzosit" si nimic mai mult. Sanatate! big grin

1 răspuns:
| Evolettee a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dar niciodata nu s-a intamplat sa ramana pe pensiul lui, precizez ca de vreo 2-3 zile nu prea mai am secretie vaginala, ma gandesc sa nu am mereu problema asta, vreau sa dispara cumva.hee hee