| anonim2345678910 a întrebat:

Penisul meu are un miros neplacut si am mancarimi. De la ce ar putea fi? Nu am avut contacte sexuale.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Trebuie sa il speli mai des si poti folosi un gel de dus

Răspuns utilizator avertizat
| lBroken69 a răspuns:

Mirosul neplăcut poate fi de la mas**rbare, deci nu mai fă ''laba'' rolling on the floor
Mâncărimi au toţi bărbaţii acolo.

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Hey. Este vorba de o infectie. Cel mai probabil e Candida. Trebuie sa te duci la medicul la ginecolog, altfel vei avea probleme cu sistemul reproducator.

| DrLolo a răspuns (pentru LoveStoryLoveYou):

Așteaptă sa îți creasca organ reproducător masculin si ai sa ști ce înseamnă nu fa pe doctorita si nu speria băiatul

| LoveStoryLoveYou a răspuns (pentru DrLolo):

Nu fac pe doctorita.happy In primul rand m-am documentat...Nu trebuie sa fiu baiat ca sa stiu. Aceste simptome sunt si la sistemul reproducator femeiesc, si rezulta candida sau vaginita bacteriana. Citeste, documenteaza-te despre ce a intrebat el si vedem dupa

| DrLolo a răspuns:

Sa depus depuneri de urina si spermstozoizi care da un miros urat si are o culoare alb-galbui se numește smegma si produce un disconfort decoltează,, capul" unsor si spala cu apa călduță si pune puțin săpun si spala bine,, capul" nu te speria stai liniștit este un lucru care aparține de igiena masculina

| Anonymus5 a răspuns:

AI grija la igiena. Spala-te cat mai frecvent, si daca inca ia problema asta intima incearca sa mergi la un doctor.

| MatrixGr a răspuns:

De la nespalat!