| Loredana96 a întrebat:

mi-am scapat telefonul in apa i-am scos repede cartela, blocul sh l-am sters peste tot dupa aia am incercat de 2 ori sa il aprind am vazut ca nu se aprinde si iar l-am desfacut si l-am lasat sa se usuce, au trecut 2 ore deja dar nu am mai incercat sa il aprind.Cit timp sa il las asa ca sa aiba macar un mic procent sa se refaca inapoi?crying
Funda!
Si scuze de categorie dar e cea mai vizitata si am nevoie urgent de ajutor!

1 răspuns:
| carmenita a răspuns:

Habar n-am cat timp, dar incearca cu uscatorul de par ca sa se usuce mai repede, eu asa am facut si s-a aprins doar ca nu mai tinea bateria decat 1 zi