| Tiffanny a întrebat:

mi-am schimbat numele la facebook de 5 ori. acum vreau sa-mi pun alt nume si nu`mi mai da voie sa scriu... ce pot face sa-mi pot pune un nume nou?! va rooog. help!big grin dau funda_vot!big grin

Răspuns Câştigător
| xCapsunica a răspuns:

Eu nu cred ca mai poti sa iti mai schimbi numele. Doamne l-ai schimbat de 5 ori? Nu esti sigura cum te cheama?happy

1 răspuns:
| Diiaaa_3397 a răspuns:

1 pe facebook daca schimbi numele de 5 ori dupa aia numai poti si trebuie sati schimbi contul. 2 pe facebook se pune numele si prenumele nu gen cum va punet voi pitipoancelor " Pitticc haiTaci, Ella vrea o tzigaree, Denisa si atat " happy sunteti pe fb unde se pune numele vstr si prenumele nu marca merelor happy