| oPikaa a întrebat:

Heii,scuza-ti-mi categoriaa: *puppy dog eyes, am si eu o intrebare legata de numele meu de pe facebookbig grin,cum il pot schimba.l-am schimbat deja de multe ori pana acum, si nu mai imi da voie acolo sa scriu ce nume vreau.puppy dog eyes Imi apare doar numele folosite deja inainte.sad..Si sa aleg intre acele nume, nu sa scriu unul nou?sad Cum il pot schimba? straight face

1 răspuns:
| Addicted2Music a răspuns:

Probabil nu te lasa sa scrii numele pe care il vrei deoarece facebook-ul crede ca nu e un nume adevarat...trebuie sa alegi alt nume sad