| andrutza_3684 a întrebat:

Mi-e frica sa imi fac iubit deoare ce nu stiu sa sarutsadcum pot sa imi inving teama? Multumesc

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O invingi cu multa seriozitate si impunere proprie, gandeste-te ca e si el o persoana ca tine numai ca e baiat si va fi incantat daca tu vei fi prima prietena care nu a mai sarutat niciodata.

| TitiDrLove a răspuns:

Gasesti pe cineva care e dispus sa treceti impreuna prin multe happy Nu cred ca e ceva de ras. la urma urmei. toti am avut primul sarut! happy

| Foca a răspuns:

Buna. Nare de ce sa iti fie frica. Tu crezi ca noi stiam, u ne-am nascut invata, pe mine prima oara imi aduca amite m-a invatat prientena mea. Asa ca fa-ti unu si zi sa te invete si nu o sa fie nici o problema.happy
Succes.
Ciaohappy

| Ioana2518 a răspuns:

Bai.deci asa eram si eu. Si mi-am gasit pe cineva cu aceeasi problema.si merge bine relatia si acum. tinand cont ca avem aproape 1 an.si am trecut si la alte lucruri,.tot impreunahappy

| 2dmv a răspuns:

Cumpara-ti biscuiti OREO! Lingi crema si apoi bagi in lapte! Daca e tati tau langa tine i arati cu degetul ""uite acolo! unde? acolo! UNDE?"",""UNDE MATA?""... OREO, biscuitul preferat al laptelui laughing

| Radu18 a răspuns:

Totul vine de la sine, adica fii increzatoarewinking

| andrutza_3684 explică:

Si daca o sa se auda diferite zvonuri ca "vai nu stia sa sarute" sau chesti din astea.Tin sa precizez ca am pus aceasta intrebare deoarece exista un bait pe care il plac si imi e frica sa-l sarut.Sunt un pic cam mare sa nu stiu sa sarut de asta am asa o teama.