| Pufoshenialuwpisicilechele a întrebat:

Nu`mi mai merge camera fotostraight face
Sa blocat obiectivul si nici de mai deschis nu se deschide
Mentionez ca este aparat Sanyo
In timp ce`mi faceam o poza sa inegrit aparatu si de atunci incerc sa-l aprind, se aprinde sta 2-3 secunde si se inchide iarcrying
Ajutati`macrying
Scuzati categoria(estea cea mai vizitata)

Răspuns Câştigător
| sonia_9356 a răspuns:

Mi-s-a intamplat de 3 ori sa il lovesc de ceva si sa ii ramana obiectivul blocat si ecranul negru nu trebuie sa impingi ci ca tragi obiectivu daca e prea intepenit dul la un magazin din asta de aparate foto, rame, scos poze .etc.etc si ti-l vor repara ei dar exista posibilitatea sa i se rupa nu stiu ce elastic sau ce e ala si daca se intampla asta x_x e declarat stricat laughing

2 răspunsuri:
| IAmSoDifferent a răspuns:

Si eu am patit la fel straight face dar al meu e SONY chiar nu stiu ce sa-i fac. tu ce i`ai facut?

| Pufoshenialuwpisicilechele explică (pentru IAmSoDifferent):

A tras de obectiv... si si'a revenit:*