| MsLady a întrebat:

Buna pretenasi ^.^!
Am si eu o problema happy.
Am un aparat foto Benq si nu merge. I-am bagat baterii duracel cu astea functiona si acum cand vreau sa il aprind imi face un zgomot ciudat timp de 1 minut imi apare poza ca se deschide si face : beep beep si se inchide. Ce sa fac? straight face
Funda!

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

In caz ca mai are garantie, il duci acolo. In caz ca nu mai are, iti iei altul. happy

| andreyutzha a răspuns:

Daca mai ai garantie mergi cu el la magazinul de unde l-ai cumparat. daca nu poti merge la dinastia ce repara vezi cat iti ia. daca iti ia mult n-are rost sa-l mai faci...mai bine cumperi altul :*

| MsLady explică:

Ah gata l-am facuthee hee.
A trebuit sa se obisnuiasca cu bateriile laughing.

| 47Dragonuak47 a răspuns:

Incearca bateriile Energizer. sunt cele mai bune. nu stiu daca Duracel au alcalina.