| iloveCretaker a întrebat:

Bunahappy nu situ cum sa incepstraight face
Deci sa incepem. sper sa nu va plictisesc pentru ca e o poveste luuuuungaaalaughing
Deci asta vara am cunoscut un baiatlove struck
L~am cunoscut intr-un jocstraight face
Apoi am tot continuat sa vb pe mesz...am aflatca e in orAS cu mine, si m`a invitat la o pizzabatting eyelashes
Am acceptat. dc nu? eram singurahappy.deci.mergeawinkinglaughing
Toate bune si frumoase, am mers acolo.ne-am cunoscut mai bine, am inceput sa ma atasez de el, a trecut vreo saptamana. iar noi ne tot intalneam ( mentionez eu am 18 ani iar el 19)
A spus ca ma iubese, ca tine la mine.noi ieseam afara.si a venit la mine intr-o zi, si cand a plecat. a dat sa ma sarute pe buze. dar eu nu am observat.si am intors capul.(greseala) laughing
A doua zi el s`a suparat ca cica eu nu am vrut sa-l sarutstraight face
Am stat si i-am explicat, a inteles, dupa aia am continuat sa iesim,. ne sarutam, in publik, am aflat ca am fost cu el la caminrolling on the floor
Alea aleaoh go on
Pana cand mi-a zis primul te iubesclove struck apoi i-am zis si eulove struck si ne-am zis reciproc seintimentele. Dar dupa vreo luna. dupa ce deja devenisem un cuplu a venit si a zisstraight face: uite, eu am prietena(iubita) dar a fost plecata in italia si.totusi nu pute-am ramane singur.as vrea ca de`acum in kolo sa nu ne mai vedem, sisa facem tot ce `am facut pana acumstraight face

Răspuns Câştigător
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Hmmm dupa cum ai spus cauta fete ca sa le franga inima este un gen de "casanova" cum poti sa fi cu o fata si ea sa plece in Italia apoi sa se intoarca tipa si sa se duca fugind in bratele ei.si pe tine sa te lase balta ca pe o "frunza cae a cazut din pomn de toamna ce`a nemiloasa" Si sa nu am faci greseala asta si sa te intalnesti cu baieti cunoscuti prin intermediul netului ca nu sti nimic de viata lor ei daca spun ceva despre ei nu spun tot.
[sper sa ti cont de sfatul meu]

Pa`pa kiss

3 răspunsuri:
| lola a răspuns:

WTF?! Nu i-ai tras un pumn?

| spad3r a răspuns:

Pai, praktik, el e un idiot, daca ti-a facut asa ceva, nu prea imi pare corect, dar vorbeste cu el

Răspuns utilizator avertizat