| Bloodlines a întrebat:

Nu stiti un site de unde pot lua litere intoarse :d. Nu cred ca intelegeti thinking Uite de exemplu : ღ ßŷa ღ! Cum a scris asa!? straight face
Nu stiti vreun site de unde pot lua chestii de genu asta :d?

Fundda love struck!
Multumesc!:*
Scuze de categorie!:d

Răspuns Câştigător
| BlackAngel_9381 a răspuns:

Http://www.glitter-graphics.com/generators/reverse.php
http://welcome.haipa.ro/hi5/coduri-hi5-si-simboluri/
~Primul link-scrie toate literele invers~
~Al doilea link-trebuie sa dai mai jos pe bara si ajungi la niste simboluri;). apoi trebuie sa scrie acolo jos.''Mai multe simboluri''. Dai click si iti arata o pagina intreaga:D.
Sper ca te-am ajutat.Merit Funda?;;)

2 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

In windows xp, foloseste Character Map: Start -> All Programs -> Accessories -> System Tools -> Character Map