| Sebastian222 a întrebat:

Buna nu stiu ce sa fac asa ca apelez la voi TPU: am o problema cu dragostea si nu stiu ce sa facsadacum cateva zile mi-a zis o fata pe care o iubesc si eram si impreuna si acum mai tinem legatura...mi-a zis ca numai vrea nici un baiat in viata ei ca numa de suferit are(dar eu nu am facut-o ca sa sufere)sad si ca numai vrea sa simta nimic pentru nimeni,si ca vrea ca sa isi vada de scoala, iar ea stie ca inca eu o iubesc sad si o cica o fac ca sa sufere deoarece sunt si altii care o plac si nu-i place ca sa-i faca pe altii sa sufere din dragoste de aia numai vrea ca sa cunoasca pe nimenisad ca nu imi vrea mie raul..eu nu stiu ce sa mai fac sadeu o iubesc mult si nu as vrea ca sa o pierd niciodata.e tot ce am eu mai bun..nu mie bine fara ea sadcum as putea sa o fac ca sa o mai am langa mine?crying funda:X multumesc frumospuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AnaAna29 a răspuns:

Acum depinde in ce fel ai facut-o sa sufere, daca ai inselat-o e de rau(fetele urasc asta). Dupa parerea mea ar fi bine sa ii explici ca nu ai vrut sa o faci sa sufere, poti sa ii duci un trandafir, sau acusi se apropie 8martie iai ceva frumos, nu te abtine.Incearca sa-i recuceresti inima, nu mai baga lumea in seama.Fa ce-ti spune inima. Succes. Funda?

8 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna. Din cate ti-a spus, pot trage concluzia ca te-a refuzat. Vorbiti ca prieteni, mai lasa-i o perioada apoi ii spui ce simti pentru ea, o asiguri de sentimentele tale, ii spui ca nu ai nicio intentie sa o ranesti sau asa ceva. Probabil a avut o experienta neplacuta, asta ar explica reactia ei. happy

| Sebastian222 explică (pentru AnaAna29):

Nu am facut-o sa sufere din dragoste...dar ea zice ca sufera deoarece eu tot o iubesc si mai sunt si altii care o iubesc iar ea nu vrea sa isi bata joc de nici unu

| Sebastian222 explică (pentru BlackheartQueen):

Inainte eram ca si iubitii. certuri am avut.dar am tot ramas cica prieteni dar eu simt ca ea ma mai iubeste, dar daca am mai fii impreuna at i-ar face pe altii care o plac sa sufere iar ea nu vrea astastraight facesad e o fire sensibila

| BlackheartQueen a răspuns (pentru Sebastian222):

Cati ani are? Eu inteleg ce vrei sa spui insa problema pe care o ridica ea mi se pare cam absurda. Ai spus ca ati fost mereu iubiti, asta inseamna ca e totusi o legatura intre voi. Totusi doar prieteni nu puteti ramane. Daca se intampla asta, inseamna ca nu a fost niciodata ceva intre voi. Cum ti-am mai spus, mi se pare absurd ceea ce spune ea. Daca tine la tine mult, accepta ideea ca "ii pierde pe ceilalti si ii face sa sufere"

| AnaAna29 a răspuns (pentru Sebastian222):

Pai demonstreaza-i ca tu o iubesti mai mult decat ceilalti.Bafta!

| Sebastian222 explică (pentru BlackheartQueen):

Si mie mi se pare cam absurda dap nu stiustraight faceare 16 ani iar eu 17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de varsta

| MishikiCrisy a răspuns:

Poate a suferit aldcumva, cine tie poate de la un alt baiat, si fetele pot fii inselatuare...eu asa cred.