| sonialore a întrebat:

nu stiu ce sa fac. sa il uit si sa imi vad de viata, sa il astept sau sa fac tot posibilul sa il cuceresc din nou? El spune ca ma iubeste dar acum nu mai vrea sa mai stea cu mine si poate in viitor vom mai sta impreuna. Dupa mine a zis asta numai asa, dar eu inca mai am speranta ca ma voi impaca cu el. Ce sa fac? Si daca vreau sa il cuceresc din nou cum sa o fac pentru ca nu imi vine nimic in minte acum?!

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Eu zic sa nu iti mai pierzi timpul pentru ca barbatii, in general spun exact ce gandesc, fara retineri. Daca ti-a spus ca nu mai vrea sa stea cu tine nu are sens sa te mai dai peste cap pentru ca nu vei reusi decat sa il indepartezi.
Sfatul meu e sa te distantezi, sa intrerupi orice legatura cu el si daca dupa cateva saptamani tot nu te cauta e clar.
Iubirea nu e deloc complicata, doar noi femeile complicam lucrurile gandindu-ne prea mult la posibile impacari atunci cand de fapt tot ce ar trebui sa spunem ar fi doar :adio!

2 răspunsuri:
| madytza_7574 a răspuns:

Eu zic sa iti vezi incontinu de viata ta si sa il uiti, daca nu mai vrea sa stea cu tine e clar ca trebuie sa iti vezi in continuare de viata oricat de greu ar fi sa il uitisad

Bafta!

| linda_3945 a răspuns:

E aiurea sai sp unei pers ca o iub dar sa nu vrei sa fi cu ea nu? mi se ant si mie acum si ma cam doare sufletul...problema e ca nu pot sa-l uit, l iub mai mt decat imi iubesc viata, mor d doru lui dar nu pot sa fac nim asta cred ca simti si u! dar nu mai e nim d facut spun asta doar ca sa nu ne raneasca poate ca tine la tine si nu vrea sa-ti faca rau si d asta sp asta! tr sa faci ceva si sa-l uiti nu merita sa t distrugi degeaba sculta-ma stiu c sp
BAFTA