| Bogdanutza a întrebat:

Buna! o femeie frigida poate avea copii?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ea nu simte placere,asta nu inseamna ca organismul ei nu functioneaza ca al oricarei alte femei.
Bineinteles ca poate ramane insarcinata si, implicit, poate avea copii!

| BRG a răspuns:

Cred că nu.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da sigur ce treaba are frigiditatea cu ovulatia! ca la urma urmei are nu are orgasm femeia ovuleaza! funda?

| Andra_8802 a răspuns:

Da. O femeie frigida este o femeie care nu simte nevoia de s_x si nu are orgasm. cauzele ar fiimulte :
Un barbat care nu stie ce sa faca, un avort, etc. Concluzia este ca ea poate avea copii...