| anonim_4396 a întrebat:

O femeie cu fierea rasucită mai poate avea copii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba area fierea cu uterul?
Colecistul, numit si "fiere" in popor, se afla imediat sub ficat, si nu are nici o treaba cu uterul sau vaginul, care se afla jos in pelvis, acolo unde se ramane insarcinata si unde ese tine copilul.
Ca atare, colecistul (sau fierea) nu se pot rasucii si nici nu pot oprii o sarcina din evolutie!

| GoldenZenith a răspuns:

Sigur că da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| cezar003 a răspuns:

Daca vorbeam despre un ovar rasucit ar fi fost discutabil, in cazul tau nu sunt probleme

| PrințesaDeAur a răspuns:

Chiar și dacă s-a operat de pietre la bilă, nu?(nu mă pricep absolut deloc)