| alucard_3848 a întrebat:

o intrebare.cum poti sa impresionezi o fata? vreau seriozitate

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut, te apropii de ea si incepi sa ii vorbesti trebuie sa o faci sa se simta bine sa rada sti tu, apoi cu timpul ea se va simti atasata de tine.

| Cristyn a răspuns:

Fi tu! Daca o persoana te va place, trebuie sa te placa pentru. cea ce esti tu.

| Madden a răspuns:

Sa nu fii tu rolling on the floor

| mAkE_2626 a răspuns:

Sa fi tu insati

| DeadAngel a răspuns:

Fiind tu insati ca un strop de farmec, dar sa nu fi insistent ca daca nu te place nai ce ssai faci

| Bellinda a răspuns:

Impresionezi o fata daca te comporti normal, fara vai cine mi-s eu.Sa nu te comporti salbatic, sau chestiile astea mai nasoale.si orice fata trebuie luata incet, incet. orice vrei sa-i spui gandeste mai intai.sa fi sincer...