| SweetyNuta a întrebat:

O întrebare din curiozitare :
Ce simt băieţii şi ce efect are atunci cînd o fată în timpul actului sexual scoate sunete.
Vreau să ştiu cît mai multe
Fundiţă

Răspuns Câştigător
| Ionica9119 a răspuns:

Te motiveaza. Atunci cand o fata scoate sunete in timpul actului sexual, te simti mult mai bine. E un semn ca ii place. Te face sa vrei sa continui la nesfarsit.
Exista insa si reversul medaliei: pe unii ii enerveaza! Ca face zgomot, ca nu stiu ce. Dar asa vezi si tu daca ii place, daca se simte bine etc. Nu o poti intreba ''iti place?'' si ea sa raspunda ''daaaaah''... Asta se intampla in filmele porno. Dacaii place, va scoate sunete. PUNCT!
In concluzie, majoritatea baietilor adora sa auda o fata scotand sunete in timpul ''partidei'' nu numai ca semn al placerii, ci si pentru ca acele sunete ii fac sa continuie si sa incerce cat mai mult sa intarzie ejacularea.
Sper ca am fost cat se poate de explicit.

7 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Eu personal ador asta, in plus ma face sa inteleg ca partenera este ''vie'' si nu plictisita.

| milan9 a răspuns:

Dacă femeia nu este soţia lor, sunt dezamăgiţi că nu vor în persoana respectivă suficientă demnitate şi entuziasm pentru o viaţă... No Love for a Lifetime...

| elyfel a răspuns:

Se excita, de obicei baietii mai repede decat fetele.frecarea de alt corp le da o senzatie nemaipomenita

| xRobert93 a răspuns:

De acord cu Pretenas dar sa nu te gandesti sa scoti false mai ales daca nu te pricepihee hee

| Sinistratu a răspuns:

Iti spun pe scurt...Se produce excitatia...

| Puffublack a răspuns:

Esti tampita.Raspuns scurt

| bubupunch a răspuns:

Iti pot spune ca daca vei scoate sunete in timpul acutului sexual se va simtii mult mai bine si va crede ca esti intrunfel fel sau altul fericita cu el alaturi de tine...