| anonim_4396 a întrebat:

Partenerele voastre scot sunete în timpul actului sexual? Simt ca parca fac sex cu o muta. laughing

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine si tu un ac la indemana si o mai intepi din cand in cand.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da partenera mea respecta ordinea vocalelor ahhhhhhhh ehhhhh ihhhhh ohhhhh uhhhhhhhh

| RAY a răspuns:

Fai sex oral mann sa aiba ce sa urle

| Catrice a răspuns:

Larga și muta....nașpa.

| mastadont a răspuns:

Da, a mea scoate și e foarte plăcut. Cea mai simplă soluție pentru tine e să discuți acest lucru cu partenera, să o rogi să fie mai relaxată și să-și dea frâu liber gemetelor.

| SociopatuI a răspuns (pentru mastadont):

Cred ca in cazul lui va incerca sa mimeze. Poate nu stie el meserie.

| Invictusman a răspuns:

Ciudat, nu cred ca ii place sa facă sex cu tine man happy
Sau poate nu ii place în general, sa fie ea frigida.

| Mopmop a răspuns:

Comunicarea e cheia. Afli ce ii place direct daca nu ai tehnica sa ii descoperi tu zonele erogene. Si ii spui ca nu te deranjeaza daca scoate sunete reale.

| AndreeaWTS a răspuns:

Ai spus că nu simți nimic, că e cam largă.
Păi, atunci nici ea nu simte nimic. Ce sunete vrei să scoată?
Să-ți recite poezii? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Poezia „Somnoroase păsărele".

| AndreeaWTS a răspuns (pentru darrio2007):

Eventual. laughing

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

De-aia exista BDSM brutal fratele meu

| luffypk a răspuns:

Eu zic ca e ciudat sa nu scoata deloc, dar nici nu m-as simti bine sa o oblig sa o faca, e ca si cum m-as minti singur rolling on the floor

| MariaJust a răspuns:

Fiecare femeie are modul ei de a se manifesta in timpul sexului. Treaba ta e sa te asiguri ca actul sexual cu tine ii face placere. De asemenea, o poti incuraja sa geamă.

| freesextubelive a răspuns:

Depinde de fata, poarta o discutie si spune i ca nu te deranjeaza sunetele, din contra

| THESOFTHARD a răspuns:

E ca esti fn kid