| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare pentru baieti.ati prefera o fata care si-a inceput viata sexuala sau un virgina? de ce?

35 răspunsuri:
| Analytical a răspuns (pentru MishuD):

Asa, in plus de asta e si puritatea spirituala, afectiunea, gandirea si toate cele la care te mai poti gandi si tu! tongue

| alex16tm a răspuns:

Virgina normal. vrei una care si-a tras-o cu tot orasul, cu vecinii, cu verosrii tai, si o iei tu de buna? esti chiar asa prost? ia una noua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii dau dreptate lui Analytical deci este evident ca toti vor virgine insa cei care vor sa se distreze aleg una care nu e insa pentru casatorie majoritatea vor virgine.iar cei care nu le plac virginele sunt oameni fara personalitate care nu stiu ce este frumusetea naturala, puritatea, sinceritatea si alte calitati pozitive pe care le poate avea o fata.

| aleksia1 a răspuns:

Interesant...aici sunt 2 pareri diferite:unii voi dezvirginate ca sa nu le astepte.Mai clar traiesc pe baza de sex, nu conteaza ca ea te iubeste. Apoi mai sunt si cei care vor sa fie ei primii, dar vad ca din orgoliu.O murdaresc pe cea curata, apoi trec la alta si la alta si tot asa.Cel mai oribil lucru este ca nu am vazut nici un raspuns de genul: "eu nu stau cu o fata pentru sex."...Acum daca stai sa te gandesti altfel, cand te combini cu o fata nu o intrebi :" Esti virgina?". Intai o cunosti apoi iti dai seama ce fel de persoana este intr-o relatie.Mai clar iti dai seama daca e dezvirginata pentru ca a sarit ea la 15 ani pe primul baiat pe care l-a vazut sau pentru ca a iubit pe cineva si apoi acel cineva i-a dat papucii imediat cum a rezolvat-o.

| pna a răspuns:

Mai bine una cu experienta decat o virgina nebuna