| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare pentru baieti.ati prefera o fata care si-a inceput viata sexuala sau un virgina? de ce?

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Corect ar fi virginele cu virginii si cele care au avut relatii cu cei care au mentinut relatii sexuale. Eu traiesc bine singur nu-mi trebuie prietena.

| anonym17 a răspuns (pentru mgtow):

Sa inteleg ca te satisfaci singur?

| mgtow a răspuns (pentru anonym17):

Nu ma refer la aia doar eu nu am interese sa fac sex sau sa ma masturbez pentru ca nu simt nevoia de a face asa ceva.

| mgtow a răspuns:

Eu nu-mi doresc niciodata prietena, am avut si m-am saturat sa dau iar de profitoare (nu mai cred in niciuna chiar de or fi cuminti). Deaia prefer sa traiesc in singuratate.

| Analytical a răspuns (pentru mgtow):

Pot afirma si eu ca toti baietii sunt niste neispraviti si buni de nimic? imi permiti?

| MishuD a răspuns (pentru Analytical):

Hehe, da. Chiar te rog. Pot sa recunosc ca`s un ticalos fara regrete fara prea mare efort.

| mgtow a răspuns (pentru Analytical):

Nu am motiv sa ma supar dar eu la fel zic de femei ca toate sunt pe interes si au interes in multe relatii sexuale.

| PisicutaaMica a răspuns (pentru MishuD):

Draga MishuD te inteleg ca te uiti la tate si cur dar poate exista fete ( nu sunt printre ele ) care nu au tate si nici cur dar sunt super de treaba si poate te iubesc mai mult alea fara si destepte decat alea cu bideoane si cu capul col

| MishuD a răspuns (pentru PisicutaaMica):

Pai cine a spus ceva despre iubire si alte sentimente anexe?
Intrebarea, din cate am vazut eu, era despre sex. Nu am vazut nici un fel de referire la iubire, afectiune sau orice altceva mai profund decat "o tura`n sura"...

| PisicutaaMica a răspuns (pentru MishuD):

Stiu dar am zis la modul general

| Analytical a răspuns (pentru MishuD):

Si la tine virgin=, cu ce?

| MishuD a răspuns (pentru Analytical):

Virgin=care nu si-a inceput viata sexuala... sau nu asta era sensul cuvantului?

| Analytical a răspuns (pentru MishuD):

Asa, in plus de asta e si puritatea spirituala, afectiunea, gandirea si toate cele la care te mai poti gandi si tu! tongue

| cossmy a răspuns:

Eu unu fug de virgine ca dracu de tamaie...sunt o pacoste. Si daca nu vrei sa ti'o inseli pe stanga cu dreapta pana cand sunt ele "pregatite" sa faca cv ce oricum vor face la un moment dat, atunci te sfatuiesc sa faci la fel. Sa cauti fete care stiu ce inseamna, cu ce se mananca si ce pierd daca refuza.

| Analytical a răspuns:

De ce oare toti baietii confunda dragostea cu sexul?! toti cei care au raspuns mi-au dat impresia ca sunt niste obsedati sexuali! straight face de ce, de ce, de ce? omul nu mai stie termenul sentiment si adevarat frumusete launtrica? nu doar exteriorul este cel care trebuie sa conteze! si in primul rand, de ce se face sex/dragoste? multi o fac din placere fizica, pentru banii sau pentru ca e la "moda"! tampenii! dragostea e un sentiment, o simtre atat de puternica incat ne pierdem ore in sir pe acest site punand intrebari sau pentru a raspunde la categoria DRAGOSTE si SEX! asta ne macina si ne mananca zilele! de ce? pentru ca e un mod de existenta! si atunci, de ce unii vin sa afirme ca ei nu prefera virginele pentru ca e tot "o gaura" la urma urmei. de ce? pentru ca niciodata baietii nu vor putea fi sinceri nici cu ei insusi dar cu noi!? prea mult! asculta: orice baiat cat ar fi el de orgolios si de chipes sau cu mult lipici la fete, chiar si ala isi doreste o virgina ina dancul sufletului. pentru ca stie ca o astfel de fiinta nu gasesti pe toate gardurile. 1. nu e o zdreanta, 2. stie ca exista sanse 50% sa il insele. de ce? pentru ca orice fata care este constienta si "fata" nu poate trece atat de simplu peste o despartire fata de cel care a dezvirginat-o. a marcat-o! si aici vorbesc despre fete, nu animale, curve. toti baietii isi doresc o astfel de fata: virgina, mai ales inteligenta si sa stie ce vor de la viata! asta e femeia visurilor! pentru ca tot ce este bun si pur este in tiparul unui barbat! nu imi veniti cu contra argument pentru ca pe voi va amagiti si mintiti, nu pe mine, pentru ca eu pot ignora orice jignire, dar TU insuti nu poate trece cu vederea. logic ar fi ca unul care si-a inceput viata sexuala sa nu aiba pretentii de virgine, da asta o cred si asa ar fi corect si fata de ea. oricum aici e dreptul fetei sa aleaga daca si-l doreste chiar daca. virgina cu virgin e cel mai pur cuplu si SENTIMENTAL! depinde la ce varsta este conceputa aceasta relatie: maturitate. nu copii de 14 ani, care baietii numai stiu cum sa-si faca prietene pentru sex, din cauza hormonilor, si fetele disperate de atat dragoste, "palite de cupidon" sa se lase prostite. da, fetele se indragostesc cel mai repede si pun suflet chiar daca baietii cred ca nu este asa. baietii, ei o fac mai inteligent, pun suflet nu pentru orice zdreanta, doar pentru cea care merita in tiparul lor! ei sufera, poate chiar mai tare ca noi cateodata dar merita sa iubesti indiferent de! ce frumos este sa vorbim despre sentimente si totusi atat de greu pe cand despre sex vorbim cu atata curiozitate, incat intrebarile de acest gen bat ratingul. de ce? asta e omul! cu, sau fara sentimente. cu sau fara inteligenta! trebuie sa fim bine motivati pentru a demonstra lumii ceea ce noi ne dorim de fapt! toti vor bine, dar nu toti il pot da! toti ne dorim virgine/i dar nu toti stiu sa lupte. toti stim sa ne amagim, dar nu toti raman in impas. trebuie sa fi puternic si sa ai ambitie ca sentimentele tale sa nu fie calcate in picioare si sa nu oferi totul atunci cand ti se cere. de ce? pentru ca tot ce este neatins si greu de cucerit, intotdeauna va fi o podoaba pentru baieti si o buna provocare.

| Analytical a răspuns (pentru Analytical):

Si sexul, mai bine dragostea, se face doar cu o persoana pentru care esti in stare sa te sacrifici! iti sacrifici iubirea pentru el si invers. asta e o dovada fizica, pe langa cea spiritula, se fac acelasi trup, si vor fi una. (eu vorbesc despre dragostea adevarata, nu o maxima placere si odata extenuata in urma despartirii).

| Analytical a răspuns (pentru Analytical):

Si sexul, mai bine dragostea, se face doar cu o persoana pentru care esti in stare sa te sacrifici! iti sacrifici iubirea pentru el si invers. asta e o dovada fizica, pe langa cea spiritula, se fac acelasi trup, si vor fi una. (eu vorbesc despre dragostea adevarata, nu o maxima placere si odata extenuata in urma despartirii).

| DNSK a răspuns:

Subiectu asta e fff discutabil. 1: unii prefera virginele k au ei o lista in capul lor si tin neaparat sa fie ei primii. (astia.s putini), bine in capul fiecarui baiat e conceptia "sunt primul sunt bun sau rege sau prometeu cu soarele dupa mine", 2: unii nu prefera virginele k nu stiu sa faca situatiei! nu-i usor sa o faci din prima sa se simta bine, si at se produce acel sentiment "nu's in stare de nimic", si nu ai vrea sa stii ce-i in sufletul unui baiat cand are asta in cap! si 3: nu conteaza daca ea e virgina sau nu, gaura sa fielaughing vb serios! nu conteaza k ea nu mai e, conteaza k noi o iubim mult ne iubeste si asta conteaza cel mai mult. dar, nu ne pica bine daca fata are un adevarat palmares. cred ca am atins toate pct. sper sa nu fi omis ceva

| anonym17 a răspuns (pentru DNSK):

Imi mai raspundeai daca nu iti spuneam cati ani am?

| DNSK a răspuns (pentru anonym17):

Nu am stiut si nici nu am intrebat cati ani ai! nu ma intereseaza lucru asta

| Allex7 a răspuns:

Daca tu faci parte din prezentul ei si ea nu mai e virgina tu daca o iubesti si o apreciezi accepti faptul ca nu mai e, ce e asa greu?

| Sexualitate a răspuns:

Întrebarea este pentru băieţi care şi-au început viaţa sexuală sau care încă nu? Voi urmări şi eu. Curioasă!

| Supps a răspuns:

Depinde, daca si el e virgin prefera o fata virgina (exista si exceptii), dar si daca nu e virgin poate prefera o fata virgina (depinde de el).

| MishuD a răspuns:

O fata deschisa fara inhibitii.
Irelevant ca e virgina sau nu. Oricum virginitatea e supraestimata in ziua de azi si de obicei doar barbatii care nu stiu ce sa faca cu o femeie au atractie mai mare catre virgine pe motiv ca "oricum nu stie cum e si fac impresie buna"...

| Analytical a răspuns (pentru MishuD):

Nici tu nu crezi ce spui. happy

| alex16tm a răspuns:

Virgina normal. vrei una care si-a tras-o cu tot orasul, cu vecinii, cu verosrii tai, si o iei tu de buna? esti chiar asa prost? ia una noua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga frumushik17. eu asi prefera virgina. di ce cauza? pai atunci cand eu asi fi primul pentru ea, asi incerca sa fiu cat mai atent posibil cu ea, sa ii daruesc nu o noapte de sex, ci o noapte de dragoste, pe care sa nu o uite niciodata pentru ca prima nu se uita niciodata. si daca stii sa te comporti cu fata ai norocul sa ramai mereu cu ea si in viata ei. sau in cel mai ultim caz in amintirile ei si sa nu te uite niciodata. eu sunt adeptul respectului, atentiei, si al dragostei in ceea ce priveste persoana iubita, si sa stii si tu si cu totii sa stiti ca SEXUL ESTE O SATISFACTIE A TRUPULUI, DAR DRAGOSTEA ESTE O NEVOIE A SUFLETULUI SI TOTODATA SI O NEVOIE A TRUPULUI. sa va iubiti mult si sa va respectati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii dau dreptate lui Analytical deci este evident ca toti vor virgine insa cei care vor sa se distreze aleg una care nu e insa pentru casatorie majoritatea vor virgine.iar cei care nu le plac virginele sunt oameni fara personalitate care nu stiu ce este frumusetea naturala, puritatea, sinceritatea si alte calitati pozitive pe care le poate avea o fata.

| St3fan97 a răspuns:

Virgina! deoarece prefer sa stiu ca nu a mai facut sex cu altineva!

| anonym17 a răspuns (pentru St3fan97):

Ai plati o virgina sa faca sex cu tine?

| aleksia1 a răspuns:

Interesant...aici sunt 2 pareri diferite:unii voi dezvirginate ca sa nu le astepte.Mai clar traiesc pe baza de sex, nu conteaza ca ea te iubeste. Apoi mai sunt si cei care vor sa fie ei primii, dar vad ca din orgoliu.O murdaresc pe cea curata, apoi trec la alta si la alta si tot asa.Cel mai oribil lucru este ca nu am vazut nici un raspuns de genul: "eu nu stau cu o fata pentru sex."...Acum daca stai sa te gandesti altfel, cand te combini cu o fata nu o intrebi :" Esti virgina?". Intai o cunosti apoi iti dai seama ce fel de persoana este intr-o relatie.Mai clar iti dai seama daca e dezvirginata pentru ca a sarit ea la 15 ani pe primul baiat pe care l-a vazut sau pentru ca a iubit pe cineva si apoi acel cineva i-a dat papucii imediat cum a rezolvat-o.

| pna a răspuns:

Mai bine una cu experienta decat o virgina nebuna

| recort a răspuns:

Virgina. sa stiu ca macar face sex prima data. dar aici depinde de fiecare...gusturile nu se discuta

| anonym17 a răspuns:

16,dc?