| CravataAlbastra a întrebat:

Baieti ati prefera o iubită virgină sau care și-a inceput viata sexuala?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Care și-a inceput viata sexuala

| mihai69 a răspuns:

Dacă ne iubim, ce mai contează sexul?!?

| CravataAlbastra explică (pentru mihai69):

Eu am vazut ca baietii cam asta isi doresc de la o fată...sex

| mihai69 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Și băieții, dar și fetele vor să simtă plăcere. Plăcerea poate proveni ȘI de la sex (act sexual), dar și din alte chestii: peting, mângâieri mai „nevinovate", sau pur și simplu din discuții sau mers la un spectacol, ori luat masa împreună. Acum, depinde fiecare ce alege dintre cele de mai sus. Dar dacă fata e dezghețată și băiatul nu e doar un mitocan, nu e musai să facă sex ca să se simtă bine *amândoi*.

| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Baietii pe care i-ai intalnit tu probabil dar sunt unii care nu vrea sex de la o fata

| RAY a răspuns (pentru CravataAlbastra):

In lipsa dorintei sexuale crezi ca am mai sta cu voi?

| Frank51 a răspuns:

Indiferent, atata timp cat stie sa gateasca.

| SkyPilot a răspuns:

Nu are nicio importanta. Important este sa ma inteleg bine cu ea, sa avem ce discuta, sa pot avea incredere in ea si sa fie lipsita de inhibitii si prejudecati.

| Plato a răspuns:

Ai prefera o periuta de dinti uzata sau noua?

| Justme1997 a răspuns (pentru Plato):

Ce fain ca femeia nu e periuța de dinți

| Plato a răspuns (pentru Justme1997):

Cred ca stiu exact de ce te-ai ofensat.

| Justme1997 a răspuns (pentru Plato):

Poti sa imi vezi întrebările. Sunt virgina si tot nu am nimic in comun cu o periuța de dinți (care trebuie schimbata la 3 luni)

Răspuns utilizator avertizat
| Quassaar a răspuns:

Dacă-i virgină mental, atunci poate fi o problemă.laughing)

| ovidiu123432 a răspuns:

Depinde, daca e vorba de o "aventura", nu prea m-ar interesa dar daca ar fi de ceva serios as prefera virgina.
Prefer ceva nou decat ceva "second-hand"

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Eu as prefera o iubită, de orice fel))))

| CravataAlbastra explică (pentru PuținConteazăNumele):

Fată sa fie si iubita ta, nu?laughing)

| AlMaDi a răspuns:

Am observat unul din raspunsurile ta, in care afirmai ca baieti iti doresc doar sex.
Da, este adevarat doresc sex, dar nu numai asta.
Inainte de a fi barbati si femei suntem oameni cu emoti.
Am considerat, intotdeauna, un compliment dorinta unui barbat fata de trupul meu, si nu cred ca ar trebui sa ne simtim, noi femeile, atat de ofensate.
Un barbat poate din punt de vedere al sexului, sa aleaga o virgina si tot asa si una cu experienta, pentru ei nu depinde ce reguleaza.
O sa primesti raspunsuri cu ambele posibilitati.
Dar cum au spus si domni, cand doresc o femeie, nu prea conteaza amanuntele acestea.

| Balanica12 a răspuns:

Pai acum depinde de baiat/barbat, depinde cum vă înțelegeți, de caracter, de persoană. Unii preferă virginele pe când alți preferă femei cu experiență sau cel puțin femei care deja au început viața sexuală. Dacă ar fi să numerotez la ambele expreme câte un exemplu pentru avantajul pe care-l are aș avea o listă foarte lungă. Deci de la o fată virgină pot spune că primești mai greu p***ă pentru că trebuie să aștepți și etc, pe când de la o fată care deja și-a început viață sexuală nu trebuie să aștepți atât de mult. Acum ți-am spus depinde de bărbat dacă chiar îi place fata nu are preferințe poate să fie oricum. Un exemplu un tovarăș de al meu sa îndrăgostit de o tipă care avea un picior mai mic și unul mai mare și nu mergea ok, dar tot a luat'o.