| MaxX_7703 a întrebat:

Pentru fete: Ati prefera un baiat virgin, sau unul care si. a inceput viata sexuala?

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu-mi prea pasa de aspectul asta, desi trebuie sa recunosc ca uneori mi-as dori ca prietenul meu sa fie mai experimentat.Ma enerveaza uneori ca este asa tensionat, emotionat, stangaci si trebuie sa-l ghidez intruna unde si cum sa puna mana, dar alteori, nu, pentru ca nu vreau sa ma compare cu fosta/fostele sau sa aiba anumite fixatii de genul 'cu fosta mea prietena faceam asta', astfel sa ajung sa ma simt penibil ca vezi, nu-i convine ce-i ofer.
Uneori descopar ca e bine ca amandoi suntem incepatori.Incercam sa avem rabdare unul cu altul, e mai greu in anumite momente, dar na...laughing

| Razvan a răspuns:

Mi-e indiferent.Nu are nicio relevanta acest fapt.Sa imi placa mie(misiune imposibilahee hee )

| lays a răspuns:

Nu are importanta.prietenul meu nu era virgin cand ne-am cuplat, dar daca era nu ma deranja. ce-i drept e cam greu.ma chinuia.de fapt ne chinuiam amandoilaughingca eu am fost virgina cand l-am intalnit.deci in concluzielaughing):nu m-ar deranja nici daca a facut sex inainte nici daca nuthinking

cel mai usor daca un tip e virgin sa-si inceapa viata sexuala xu o tipa mai experimentata. daca sunt amandoi virgini e foarte greu(desi e foarte frumos:X)

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna intrebarelaughing
iubitul meu nu era virgin cand am inceput sa fiu cu el.
dar eu eram,
recunosc ca mi'ar fi placut ca si eu sa fiu prima fata pentru el, dar.
nu mai e asta important.doar nu ma astepta pe mine :p

| CHILIPIR a răspuns:

Unul care sia inceput viata sexuala.

| Jenny_9204 a răspuns:

Eu mi-am inceput viata sexuala cu un baiat virgin, amandoi am fost virgini, dar crede-ma ca a fost binehappy bine ca nu am cautat un virgin neaparat, ziceam si eu ca un baiat care si-a inceput viata sexuala e mai experimentat, dar a fost okhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, as alege un baiat care si-a inceput viata sexuala. Cel care a facut-o deja are mai multa experienta decat baiatul virginwinking(sunt virgina)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos cand amandoi sunt virgini.desene animate nu altceva. te tavalesti de ras. dar nu prea avem ocazia sa vedem asa ceva.sabt fooooaaaaarte rari.de la 9 ani in jos. poate.

| oana25_1027 a răspuns:

Binenteles ca un baiat cu experienta!laughing daca suntem amandoi prosti l pat ce naiba facem? daca el nu stie nimic d sex poate sa ma lase gravida sau sa nu ma faca sa ma simt binewinking

| Tanita_2385 a răspuns:

Virgin:p

| paulakiss a răspuns:

Unu virgin sa nu avem experienta niciunu laughing