| Guster123 a întrebat:

Buna,pastila Viagra se da la bucata? Si cam cat costa 25mg?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Da, dar numai pe bază de rețetă de la medic. Administrarea fără un consult medical prealabil poate fi periculoasă!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba la farmacie, ca este exact locul unde poti primii raspunsul corect, aici nu vindem viagra!

| corbulalbrosu a răspuns:

In afara de prelungirea timpului de mentinere in stare erecta a penisului, Viagra nu produce/nu are si alte efecte in cazul functionarii perfecte/in parametrii normali a inimii. Din contra poate reduce chiar foarte mult placerea dorita/sperata de a fi oferita de respectivul act sexual. Citeste un material interesant pe aceasta tema : http://www.unica.ro/......nctie-6156 Multa sanatate!