| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU de unde pot cumpara o cutie de VIAGRA si cat ar costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Trebuia sa ne spui si anii, si de ce ai nevoie!
Nu vred ca ai nevoie - incearca sa fii cat mai relaxat, odihnit, roag-o, deca e cazul sa te stimuleze, jucati-va si dati-va silinta sa fie bine! Daca vrei doar performanta, nu prea ai sa o obtii! De Petting ai auzit?! Variatie, afectiune, rabdare, tandrete, simtul umorului, etc, etc.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În primul rând, ai NEVOIE de Reţetă/prescripţie medicală!

"Prescriptie : P-RF - Medicamente si produse medicamentoase care se elibereaza in farmacii pe baza de prescriptie medicala care se retine la farmacie" - vezi Prospectul de la linkul :
http://www.medipedia.ro/......50-mg.aspx

Apoi, era mai simplu să dai o "căutare" pe Google :
https://www.google.ro/#cr=countryRO&psj=1&q=viagra+pret&tbs=ctr:countryRO

Toate cele bune.

| relian a răspuns:

Nu stiu cit costa in Romania sau daca se dau doar cu reteta.Ce pot sa iti spun ca pe net poti cumpara direct din Canada si fara nici o reteta si cite doresti. Poti cumpara Cialis ca este mult mai bun decit Viagra.Acum unia au spus ca bla bla doar pentru erectie ajuta.Intradevar cel mai mult ajuta pentru erectie dar te ajuta si sa ejaculezi mai tirziu.Insa nu folosesti viagra daca vrei sa te tina ceva mai mult.Sint alte produse pentru asa ceva.Stiu ca poate trebuie sa raspund doar atit de unde sa cumperi.Si am vazut cineva spunea trebuie sa ai cu cine face sex sau sa fii cu cineva care sa te atraga sa te excite.Este f adevarat daca persoana cu care intentionezi sa faci sex nu te atrage f mult nu te excita atunci poti lua viagra degeaba nu are nici un efect.Asta asa sa stii cum stai si sa nu dai bani aiurea.Dar cialis este de cel putin 10 ori mai bun ca Viagra.Cauti pe ebay si gasesti acolo farmaciile din Canda vind pe ebay Viagra, Cialis la greu.Bafta si spor la treaba.

| Azµre a răspuns:

Și ce să faci cu ea?
Viagra este pentru cei cu probleme ale erecție nicidecum pentru oamenii sănătoși.

| Azµre a răspuns:

Și ce să faci cu ea?
Viagra este pentru cei cu probleme ale erecție nicidecum pentru oamenii sănătoși.

Citez:

Indicatii
Viagra este indicat pentru tratamentul disfunctiei erectile, care reprezinta incapacitatea de a obtine si/sau mentine o erectie suficienta pentru un act sexual satisfacator. Pentru ca medicamentul Viagra sa fie eficient este necesara stimularea sexuala.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru Azµre):

Mai are alte indicatii, pot sa-ti spun ca se mai foloseste in hipertensiune pulmonara, arteriopatie obliteranta cronica

| Danysan a răspuns:

Nu cred ca esti mosulache amice asa ca stai departe de asa ceva happy.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Du-te la un reumatolog si spune-i ca te dor degetele si se invinetesc cand e frig sau cand bagi mana in apa rece, o sa iti prescrie daca e destept sildenafil pe langa pentoxifilin. doar sa nu ii zici ca vrei sa le iei pentru ca ai *** bleaga

| GLu a răspuns:

Viagra este pentru cei cu probleme erectile... daca vrei ceva care sa te tina mai mult incearca "prolong atomiser", de la farmacie si e cca 30-35 lei.

| nOOblike a răspuns:

Poti cumpara produse viagra de aici:
https://kamagraromania.com/

| Cuparescu_Gigi_1978 a răspuns:

Cum pot sa cumpar viagra

| Enachescu_Paul_1957 a răspuns:

De unde pot cumpara cialis saulevitra si cum