| marafloroiu0000 a întrebat:

Buna, pe data de 19 Aprilie am avut un contact sexual neprotejat, eu fiind in ziua ovulației, nu s-a terminat in mine dar se terminase înainte de a face asta, am luat pastila de a doua zi iar după 21 de zile de la contactul sexual(adică pe 11 mai ) am făcut un test de sarcina (caseta, de la barza, cu prima urina a dimineții ) și a ieșit negativ, după 2, 3 ore mi-a și venit menstruația (astăzi fiind a 3a zi de ciclu, relativ la fel ca in celelalte dăți ale cm)
Nu cred ca mai exista suspiciuni ca as putea fi însărcinată, nu?
Când as putea sa mai repet testul pentru al confirma pe primul?(as putea face un test chiar si dacă sunt pe stop acum, in al cărui rezultat sa ma pot încrede)

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

Cu test negativ, pastila de a doua zi, sex fara ejaculare și menstruație, chiar mai ai dubii? Ce alte dovezi mai vrei? O ecografie?