| 20girl a întrebat:

pentru cei din Oradea este mai mult intrebarea, dar si ceilalti pot sa raspunda. Intrebarea este referitoare la examinatorii auto (Oradea). Ce parare aveti voi despre ei? si puteti sa si impartasiti din experientele voastre la examenul pentru permishappy sad multumesc

1 răspuns:
| antonia09 a răspuns:

De regula acesti examinatori sunt politisti de la brigada circulatie.
NU trebuie sa iti fie frica sa sustii acesti examen daca tu stii cat de bine esti pregatit, insa daca ai mici dubii iti poti intreba instructorul si el te poate lamuri.
Mult succes la sustinerea traseului.