| Andreea19Alina a întrebat:

Vreau sa stiu experientele voastre in legatura cu cele doua examene auto, si cat a-ti invatat pentru examenul auto-proba teoretica?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O luna teorie si vreo 4 luni la practica pentru ca plateam fractionat si m-a prins o perioada cand nu aveam bani apoi am platit restul si am scos B. Apoi am venit in tara dupa cativa ani si am stat vreo 10 luni sa imi scod BE CE DE si atestatele.

| DimLight a răspuns:

Vreo 2 luni cred, oricum faceam cat mai multe teste iar ce mi se parea ca nu stiu cautam in carte, intai citesti cartea sa stii cam pe unde sa cauti un raspuns atunci cand dai unul gresit, apoi cu testele pe calculator si cartea langa tine te apuci de facut teste. cand treci toate testele cu punctaj peste minim atunci inseamna ca esti destul de pregatit si sigur iei si pe calculator la politie.

| Andreea19Alina explică (pentru DimLight):

Intrabarile pe care le-ai primit in examenul teoretic de la Politie au fost aceleasi cu cele din chestionare? sau sunt diferite? Mi-ai putea raspunde, te rog, la aceasta intrebare?!

| DimLight a răspuns (pentru Andreea19Alina):

La vremea aia..adica acum destui ani nu era drpciv si evident intrebarile erau altele dar pe acelasi model, acum din ce stiu sunt cele de pe drpciv

| bogdancatalin357 a răspuns:

30 de minute pe zi, o saptamana si ceva. depinde cat de bine iti merge mintea. nu e deloc greu