| GyoLove a întrebat:

pentru fete. Deci: Eu ultima menstruatie am avut-o pe data de 23 august, si nu mi-a venit nici acum de atunci, nu intelg de ce nu mi-a venit pana acum, care ar fi problema? Si mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala... Credeti ca poate fi ceva grav? Mie cam teama. Funda!winking

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, intarzie 4 luni, vine si iar intarzie 3-4 luni. Nu-i nimic grav stai linistita!
Te pup! :*

4 răspunsuri:
| Roxxxannna a răspuns:

NU! nu e ceva grav. in primii 2-3 ani chiar menstruatia nu este regulata. ar putea sa-ti vina acum si dupa sa nu mai ai 5 luni. sau mai mult nu te ingrijora. asa este in primii ani :*.

| Saammyyy a răspuns:

Nu cred ca este ceva greav.se mai intimpla cind corpul tau nu este atit de puternic insa iti va veni dupa o anumita perioada!

| foxie a răspuns:

Consulta neaparat medicul ginecolog...mergi la un control... poate sa fie o infectie care cu timpul se agraveaza daca nu este tratata la timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nicio problema.Este normal sa se intample asa, sa nu-ti mai vina o perioada.De exemplu unei prietene de-a mele nu i-a mai venit timp de aproape un an si era foarte ingrijorata dar dupa i-a venit.Deci un an e ceva timp si totusi este normal.winking