| GyoLove a întrebat:

pentru fete. Deci: Eu ultima menstruatie am avut-o pe data de 23 august, si nu mi-a venit nici acum de atunci, nu intelg de ce nu mi-a venit pana acum, care ar fi problema? Si mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala... Credeti ca poate fi ceva grav? Mie cam teama.

Răspuns Câştigător
| Zapacitaaaa a răspuns:

In general dureaza aproximativ 2 - 3 ani pana se regleaza menstruatia, dar acum depinde de la fata la fata. Stai linistita nu este nici o problema mai ales daca nu ti-ai inceput viata sexuala. Chiar si la femeile carora li s-a reglat menstruatia se mai inampla sa le mai intarzie sau sa le vina mai devreme deci stai linistita.
Sper ca ti-am fost de folos :*

2 răspunsuri:
| BrUuNeTsIiCa a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie teama. asa e la inceput, dar peste timp se va regla. stai linistita e normal

| adry159 a răspuns:

Nu stiu daca e ceva grav dar daca mergi la doctor si ii spui problem el cu siguranta te poate ajuta intr-un fel.