| PixCuGel a întrebat:

Peste 1 saptamana jumate merg la mare cu prietenul meu si eu m-am bronzat cu pantaloni scurti si cand merg la mare vreau sa fac plaja in chiloti de la costumul de baie.Se vede foarte urat.Ce sa fac pentru ca diferenta este foarte mare deoarece eu sunt alba de fel si pe picioare unde m-am bronzat sunt neagra.
Am auzit ca daca ma dau cu ulei de masline ma bronzez mai repede.Ma gandeam sa ma dau numai acolo unde nu sunt bronzata sa nu fiu chiar asa de alba...
scuzati categoria:X

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Te dai cu o loțiune împotriva soarelui, pentru a nu te bronza/arde pe zona deja bronzată!

| PixCuGel explică (pentru h3r):

Buna idee.Multumesc:*

| h3r a răspuns (pentru PixCuGel):

Succes!happy

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Lasa ca o arde iubitul apoi!

6 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Poti sa incerci o crema bronzanta, dar numai in portiunea unde nu esti bronzata, si vezi sa nu fie cea mai ieftina, deoarece la cremele astea calitatea e direct propotrionala cu pretul!

| Girl555 a răspuns:

Ulei de masline extra virgin ii in jur de 15 -19 lei 1 litru preferat de la firma Regina e cel mai bun! :*

| Girl555 a răspuns:

Sau untul de cacao ii 15 lei 100 de grame. si ala e foarte bun