| anonim_4396 a întrebat:

peste citeva zile pe data de 17 februarie implinesc cu iubitul meu 1an si 3 luni,,, ce cadou pot sa-i fac rog un sfat, idee,,, dau funda cu placere!

Răspuns Câştigător
| carinutza373 a răspuns:

Lansati un lampion: http://www.cadouri.ro/cadouri-valentine-s-day/lampioane-inima-p13482.html
luati-va niste cani inima identice:
http://www.giftmarket.ro/canivalentines
si pe langa astea sa iei o sampanie si toate sa fie la lumina lumanarilor si a stelelor, FUNDA?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O rama foto digitala

| persseuss a răspuns:

Depinde si de caracterul lui, daca e mai romantic o cina romantica in 2 in intimitate

| Azµre a răspuns:

O pernă pe care să imprimezi o poză cu voi doi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cu iubita mea facem 23 de ani de cand santem impreuna.fiecare zi impreuna e un cadou.ba chiar mai multe cadouri.un simplu apel e un frumos cadou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau mai multe idei!

| buburuza2007 a răspuns:

Poti sa-i iei o rama frumoasa,in forma de inimioara sau cu pupici pe ea,sa scoti o poza cu voi doi si sa i-o dai,sau iai o perna in forma de inimioara si pune o poza cu voi doi si scrie un mesaj frumos de dragoste,sau petreceti ziua aia amandoi,in intimitate,luati prajituri,rasfata-l,si el pe tine,spuneti-va cuvinte dulci,pune-i capul pe picioarele tale si dai sa manance, privestel in ochi si spune-i ca il iubesti, daca aveti unde sa faceti chestia asta, succes, si la cat mai multi ani impreuna

| PatriciaLoredana a răspuns:

Poti sa-i iei un lantisor de argint, o rama cu voi doi, un parfum si mai multe